m.Vychytané.cz - mobilní verze - fotoreporty, akce, parties, fotky

NADAČNÍ FOND VITA DONUM EST / ŽIVOT JE DAR

4. ročník Život je dar přináší novinku, ale opět spoustu zábavy pro dobrou věc
Článek se týká této akce:
ŽIVOT JE DAR 2018 - Benefiční ples
(sobota 20. ledna 2018)
Spolu pro dobrou věc. Spolu pro 9 000 lidí. Už počtvrté se ve Zlíně uskuteční benefiční den Život je dar, díky kterému Nadační fond Život je dar - VITA DONUM EST v minulých třech letech podpořil Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně částkou 891 598 Kč. V roce 2018 nás čeká změna konceptu celé akce, a sice se 20. ledna 2018 můžete těšit na Benefiční ples v Kongresovém centru ve Zlíně. O sportovní, hudební nebo divadelní aktivity v rámci celého benefičního dne ale účastníci nepřijdou.

Nadační fond Život je dar - VITA DONUM EST vznikl na podporu Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Jeho filozofií je od samotného počátku nejen podpořit finanční pomocí toto oddělení, ale také vyjádřit podporu lidem, kteří bojují s těžkým nádorovým onemocněním. Jen ve zlínské nemocnici prošlo onkologickým oddělením v posledních letech každoročně více než 9 000 pacientů a dalších 1 200 přibývá. Osud těchto lidí nám není lhostejný i proto, že máme ve svém blízkém okolí přátele, kterým tato nemoc zcela změnila život. A právě tato skutečnost nás donutila k uvědomění, že život je dar.

Co přinesl minulý ročník?
Nové infuzní systémy na komplexním onkologickém oddělení KNTB ve Zlíně pomohou pacientům s nádorovým onemocněním lépe zvládat každodenní boj s nemocí - a za to patří velký dík vám všem, 2000 účastníkům benefičního dne Život je dar 2017! Jen díky vám jsme mohli zlínské nemocnici předat šek ve výši 404 438 Kč a podpořit tak všech 9000 onkologických pacientů ve Zlínském kraji.


Velká novinka v roce 2018
Letošní ročník je pro nás v mnoha ohledech výjimečný a tak jsme se rozhodli připravit i výjimečný program. Všichni se budeme moci setkat po celém benefičním dnu plného aktivit na jednom místě, v jeden čas. V Kongresovém centru organizujeme Benefiční ples Život je dar 2018. Ples s jedinečným programem a velkým rozsahem vystoupení.

V rámci benefičního dne se můžete těšit na tyto vystupující a program:

BENEFIČNÍ PLES

KONGRESOVÉ CENTRUM VE ZLÍNĚ, 80's FACTORY / JAKUB ONDRA / SMOKIE revival / Kouzelník Jiří Hadaš / Fresh Minute / DJ Monito / Taneční vystoupení Beat Up – Vogue, tombola a mnohé další.
Celým večer bude provázat Wendy Březinová a Pepa Polášek.

DIVADLO PRO DĚTI
Malý princ (Divadlo a kavárna Mandala volného), GOLDEN APPLE CINEMA, začátek v 10:00h

SPORTOVNÍ PROGRAM
Vita Sana Club
Sportcentrum Malenovice
Krav Maga
Pua Centrum
Nekky club
Boxing ZLÍN SK K.O.

PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE
KAVÁRNA TOVÁRNA, 14:00h – 17:00h
Přednášející
Prim. MUDr. M. Kohoutek
Vít Schlesinger, výživový a sportovní poradce české reprezentace

AFTERPARTY
FLIP CLUB, Tommy Rogers, Spike a Meyw, Mirix, Shefa, Stenli, Majkl, Štefi, Local Girl Gang

FOTBALOVÝ TURNAJ
SPORTOVNÍ HALA EURONICS, Turnaj na podporu benefičního dne 7.1.2018

Jak můžete pomoci dále?
Kromě účasti na některé z akcí hudebního, sportovního nebo divadelního programu můžete pomoci i prostřednictvím charitativní online aukce, kterou podpoří slavné osobnosti napříč sportovním a hudebním světem i uměním.

Lidé, kteří sympatizují s myšlenkou a chtějí podpořit pacienty Komplexního onkologického centra ve Zlíně, mají stále šanci – mohou zaslat finanční příspěvek na transparentní účet s číslem 107-9060230247/0100.

Veškeré příspěvky budou ve 100% výši předány Komplexnímu onkologickému centru KNTB ve Zlíně. V letošním roce budou vybrané finanční prostředky určeny na nákup nového polohovacího stolu pro ozařování s přesností ozáření na 1 mm.
Fred
(Fred Durst)
vydáno: čtvrtek 4. 1. 2018 12:20
« předchozí stránka | homepage mobilní verze
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena | Registrace ISSN: 1802-2677 | HTML verze