m.Vychytané.cz - mobilní verze - fotoreporty, akce, parties, fotky

Indie-folkoví Republic of Two zahrají v pátek 13.10. v Kině Dlabačov

Pražská indie folková formace Republic of Two se po loňském vydání alba "Back to the Trees" vrací na pódia a odehraje po delší době v Praze svůj jediný samostatný koncert tohoto roku, a to 13. 10. 2017 v prostorách kina Dlabačov na Břevnově.
Článek se týká této akce:
Republic of Two
(pátek 13. října 2017)
Na speciálním koncertě předvedou Jiří Burian a Mikoláš Růžička za doprovodu celé kapely výběr toho nejlepšího, co má tato kapela, ověnčená cenou Anděl za objev roku, v repertoáru. „Jsme rádi, že nám to vyšlo na magické datum pátek 13. Tohle číslo je pro nás osudové a v tyto dny bývají velmi silné energie. Naše koncerty jsou pro nás meditací. Těšíme se...“, dodává k chystanému koncertu Jiří Burian.

O skupině:
Indie folková hudební formace Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičky Republic of Two vznikla v létě 2009 na cestách po Španělsku a Portugalsku. Na podzim roku 2010 vydala debutové album Raising the Flag, které vzniklo jako reakce na přehlušený svět plný agrese, hudebních trendů a retro kolotočů. Převážně jemné skladby v akustickém hávu (dvě akustiky, basa, cello a zpěvy) jsou nasáklé skandinávskou lehkostí a britskou melodičností.

REZERVACE A PRODEJ VSTUPENEK:
http://bit.ly/2xm5724
V předprodeji za 200 kč, na místě za 250 Kč.

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
vydáno: úterý 10. 10. 2017 08:00
« předchozí stránka | homepage mobilní verze

Warning: Missing argument 1 for PageEndM(), called in /var/www/vychytaneinfo/m/clanekm.php on line 77 and defined in /var/www/vychytaneinfo/m/enginem.php on line 5
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena | Registrace ISSN: 1802-2677 | HTML verze