m.Vychytané.cz - mobilní verze - fotoreporty, akce, parties, fotky

Majestic circus - The Grand edition

Zveme vás v sobotu 07.10.2017 na dance stage klubu Chapeau rouge v Praze na speciální edici akce Majestic circus.
Článek se týká této akce:
Majestic circus - The Grand edition
(sobota 7. října 2017)
Tato edice bude speciální díky kvalitnímu výběru vystupujících interpretů z anglie a tradiční světelné žonglérské show.

Na tomto večírku vás tradičně čekají tři podia klubu s rozmanitým hudebním rozsahem. Naše Majestic circus dance floor stage bude ve znamení různých podob rovných beatů, především Deep house, Tech-house a techno. Pozvání přijali speciální hosté z anglické underground kultury, djs WEZ BK (british knight) a WLSN. Jako český support se představí zakladatel akce a rezident klubu Chapeau rouge AKROM. O warm-up set se postará dj a promotér, Holly the Big.

Navíc můžete očekávat doprovodný program v podobě světelné žonglérské show v režii Randala z Tribo Fuego. Je jistě na co se těšit a jste srdečně zváni.

Headliner:
Jedním z headlinerů je Wez BK (British Knight) aktuálně řijící v Newcastle v Anglii. Tento dj se začínal o hudbu zajímat již ve svých 15 letech a od té doby ušel dlouhou cestu přes mnoho klubů, agentur, organizací a projektů. Aktuálně dokonce dokončuje prestižní hudební školu POINT BLANK MUSIC ACADEMY v Londýně, kde v rámci studijních povinností a rozvoje pracuje na remixech pro hudební producenty, jako jsou Lex Loofah, Sterling VOID, WLSN a mnoho dalších (http://www.beatport.com/artist/wez-bk/557759).
Wez již měl před dvěma lety možnost vystupovat v Praze, ale pouze na akci menšího formátu a o to více se těší do Chapeau rouge, až předvede svoji Tech-house show s příměsí breakbeatu a techna.
Dodal: Milan Akrom
Missquire
(Michaela Chovancová)
vydáno: středa 27. 9. 2017 08:00
« předchozí stránka | homepage mobilní verze

Warning: Missing argument 1 for PageEndM(), called in /var/www/vychytaneinfo/m/clanekm.php on line 77 and defined in /var/www/vychytaneinfo/m/enginem.php on line 5
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena | Registrace ISSN: 1802-2677 | HTML verze