m.Vychytané.cz - mobilní verze - fotoreporty, akce, parties, fotky

The Kooks oznamují druhé předskokany

Přivezou irskou senzaci The Academic.
Článek se týká této akce:
THE KOOKS (UK) + support The Academic (IR) a Lake Malawi (CZ)
(sobota 11. listopadu 2017)
Britským The Kooks budou na pražském koncertu 11. listopadu 2017 v Malé sportovní hale předskakovat nejen čeští Lake Malawi, ale představí i irskou indierockovou senzaci The Academic. Hudební fanoušci si tedy užijí hned trojitou porci skvělé hudby.

The Academic jsou čtveřice hudebníků, kteří se dali dohromady již jako kluci. Koncem roku 2014 se o nich začínalo mluvit po celém okrese Westmeath v rovině středního Irska. Tihle čtyři mladíci hráli rychle a krátce, někdy to skončilo neslavně, někdy byli diváci doslova očarováni. Žádné kudrlinky, jen krátký a energický tah na branku.

Nová irská indierocková senzace The Academic je na světě 18 měsíců. Od soutěží typu 'Battle of The Bands' v jejich škole přešli na práh úspěchu jako jedna z nejzajímavějších koncertních kapel dneška. Předskakovali skupinám jako Twenty One Pilots, The Strokes, Catfish And The Bottlemen, vyprodávali sály. The Academic také bodují na internetu, se svým třetím místem v Hype Machine, s milionem streamů online a navíc se jim dostalo prostoru i v rádiích (BBC Radio 1 v Británii -Annie Mac, Huw Stephens,Phil Taggart).
Vstupenky na pražský koncert v prodeji v sítích Ticketpro a GoOut.The Academic jsou Craig Fitzgerald, Dean Gavin a bratři Matt a Stephen Murtaghovi.

Napsali o nich:
 “Irská kapela The Academic neskládá písničky - skládá hymny” -  Clash Music
“ďábelské riffy se nebudou chtít z vašich mozků vypařit” – DIY Magazine
“The Academic ukazují mimořádné nadání s obrovským věkovým náskokem” Uproxx Magazine
“Je načase zbystřit - tahle kapela bude jednou slavná” – Lauren Murphy, The Irish Times
Missquire
(Michaela Chovancová)
vydáno: úterý 26. 9. 2017 08:00
« předchozí stránka | homepage mobilní verze

Warning: Missing argument 1 for PageEndM(), called in /var/www/vychytaneinfo/m/clanekm.php on line 77 and defined in /var/www/vychytaneinfo/m/enginem.php on line 5
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena | Registrace ISSN: 1802-2677 | HTML verze